קידום באמצעות סמסים ווטסאפים – תוך הקמה, ניהול והרחבה של רשימות התפוצה; הקמת דפי נחיתה יעודיים לקמפיינים ספציפיים; ניהול תגובות ועוד.

עבודה עם סמסים ווטסאפים היא כמעט בלתי מוגבלת.

הרשמה למועדון לקוחות. שליחת קופונים. מבצעים.

החוכמה פה היא כמובן לבנות רשימות שאפשר מבחינת חוקית לשלוח להן סמסים.

אם יש לך קהל לקוחות רב מאוד – כמו לקוחות של חנות למשל – הדרך החזקה ביותר לעבוד מולם היא באמצעות סמסים.

במקביל – העבודה עם ווטסאפ הפכה להיות כל כך קלה ומהירה, שמי שלא משתמש בערוץ הזה כדי לשמור על תקשורות עם לקוחותיו – מפספס ערוץ קל ואפקטיבי שיכול לייצר כמויות של עסקים חדשים וכמויות של עסקים חוזרים.

לא מדובר פה רק בשליטה טכנית במערכות, מדובר ביכולות של תקשורת אמיתית בין אנשים. ופה, בחברת Power Marketing, אנחנו מביאים לכם יכולות אמיתיות של תקשורת בינאישית, משום שכל הצוות שלנו הם מומחים קודם כל בתקשורת עם אנשים, ורק אחר כך מומחים ב"מחשבים" או ב"פייסבוק"…

כל קמפיין שאנחנו מרימים הוא קמפיין שהמטרה שלו היא ליצור תקשורת אמיתית בינך לבין הלקוחות שלך. רובוטים ומערכות אוטומטיות יכולים לעזור, אבל הם לעולם לא יצליחו להחליף את הדבר האמיתי – שזה מה שהלקוחות מחפשים אחרי הכל – מישהו שיהיה שם בצד השני שיבין מה באמת הם רוצים, שייתן להם לדבר, שיקשיב להם, שיסביר בצורה ברורה על המוצרים או השירותים שלו – ושיעזור להם להגיע להחלטה הנכונה.

הקמפיינים שלנו נועדו כדי ליצור את זה. וספציפית ערוץ הווטסאפ – הוא ערוץ של תקשורת מאוד אישית ומאוד ישירה שצריך לדעת איך להשתמש בו בצורה נכונה.

לבניית קמפיין סמסים או ווטסאפים אפקטיבי במיוחד – דברו איתנו!